poniedziałek, 31 marca 2014

Rozdział 1.

- Bo, musisz już wstawać!
Nieustępliwe pukanie do drzwi, uniemożliwia mi wrócenie do przyjemnych objęć morfeusza. Głębiej wkopuję się w pościel z oczami nadal mocno zaciśniętymi. Na ślepo próbuję wymacać jakąś poduszkę, którą mogłabym zakryć uszy. Przekręcam się na lewy bok, a moje palce u stóp dotykają drugiego końca łóżka. Leżałam w połowie materaca i było mi bardzo wygodnie.
- Bo!
Było mi wygodnie.
- Jeszcze pięć minut, mamo - jęczę zaspana.
Zachłanne dłonie zaczynają ściągać ze mnie kołdrę, a ja po krótkim oporze przegrywam nierówną walkę. Zwycięzca stoi przy moim łóżku, ciasno trzymając pościel przy swojej klatce piersiowej, tylko po to, by sekundy później unieść ją w górę, uniemożliwiając mi ponowne sięgnięcie po przykrycie. Moje oczy dopiero przygotowywały się do jasności panującej w pokoju, gdy podeszła do okna i zamaszyście rozchyliła zasłony nad moim zagraconym biurkiem. Z impetem odwracam się tyłem do źródła przenikliwego światła i z powrotem zwijam się w kulkę.
- Nie jestem twoją matką! I jeśli natychmiast nie wstaniesz to się spóźnisz. ZNOWU!
Brwi Tiff są uniesione, kiedy stoi nade mną niecierpliwie tupiąc nogą i mierząc mnie wyczekującym spojrzeniem.
- Która godzina? - mruczę.
Mam suche gardło i czuję się, jakbym dopiero co skończyła wędrówkę po pustyni. Powinnam była pewnie przykręcić na noc ogrzewanie, ale kiedy pogoda jest złośliwa, tak jak teraz, po prostu uwielbiam opatulić się ciepłem do granic możliwości.
- Za piętnaście dziesiąta.
Moje oczy przez ułamki sekund pozostają jeszcze zamknięte, ale gdy tylko informacja dociera do moich zwojów mózgowych cała sztywnieję.
- Kurwa!
W pośpiechu zrywam się ze swojej pozycji prenatalnej i prawie ląduje twarzą na ziemi, starając się jak najszybciej opuścić moje łóżko. Jakaś para butów pałęta się pod moimi stopami, przez co prawie się wywracam, próbując zebrać wszystkie rzeczy, które potrzebne mi będą w łazience; szczoteczka do zębów, szczotka do włosów, dezodorant, frotka.
Tiff stoi w bezruchu, kiedy biegałam wokół niej jak w gorączce. Wie, że jeśli drgnie stanie się moim ruchomym celem, na który z pewnością bym wpadła. Lepiej dla niej, jeśli nie będzie się ruszać.
Kiedy dociera do mnie zapach zwęglonych tostów zdaję sobie sprawę, że kuchnia jest zajęta. Nawet ta niezbyt przyjemna woń sprawia, że burczy mi w brzuchu. Jednak nie mam czasu na jedzenie. Potykam się o swoje własne stopy i za długie nogawki spodni od pidżamy, spiesząc w dół korytarza. Czuję jak szansę na pojawienie się na porannym seminarium o czasie maleją, kiedy drzwi do łazienki zatrzaskują się tuż przed moim nosem.
- Nieee!
Mam ochotę osunąć się po ścianie w geście poniesionej porażki. Sekundy mijają nieubłaganie, a ja nadal nie poruszam się na przód by znów nie zawieźć wykładowcy moim ciągłym spóźnianiem się na zajęcia.
- Rob, wyłaź z łazienki. Zaraz się spóźnię! - Zaciśniętą w pięść dłonią walę w drzwi.
Wiem, że to on, bo słyszę jak nuci pod nosem piosenkę Milesa Kane'a. Jego pokój znajduje się zaraz obok mojego w naszym mieszkaniu uniwersyteckim, więc prawie każdego popołudnia raczy mnie swoją interpretacją "Arabelli", do momentu, aż Tiff szturmem przemierza korytarz, by niezbyt grzecznie, powiedzieć Robowi, żeby się zamknął.
- Może powinnaś była wstać wcześniej? - sugeruje, próbując przekrzyczeć wodę lejącą się z prysznica.
Mam ochotę go udusić.
- Dziękuję za twoją odkrywczą opinię, a teraz wyłaź!
Jako współlokator jest beznadziejny. Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby wynosił śmieci i prawie zawsze zostawia za sobą ścieżkę okruchów od samej kuchni do swojego pokoju. Dziwię się, że jeszcze nie zalęgły mu się myszy. Chociaż i tak pewnie nie zauważył by ich istnienia, wnioskując po tym, że chyba jeszcze nigdy nie widział swojego dywanu bo zalega na nim ogromna sterta brudnych ciuchów.
- No weź, Rob. Nie mogę iść na kolejne zajęcia bez prysznica! Ludzie już zaczynają siadać po kilka miejsc ode mnie.
Tiff nadal stała w drzwiach mojego pokoju, podśmiewając się z sytuacji rozgrywającej się na jej oczach. Na moment znika w mojej sypialni, by chwilę później znowu pojawić się na korytarzu. Tym razem już bez pościeli, którą tak zawzięcie ściągała ze mnie kilka minut temu. Pochodzi do mnie i łapie mnie za nadgarstek, by pociągnąć mnie w tylko sobie znanym kierunku.
- Chodź - gestykuluje.
Jej pokój jest nieskazitelny, wszystko schludnie poukładane i zorganizowane. Foldery i książki równo zapełniają jej półki. Na tablicy korkowej przypięła rozkład zajęć i innych wydarzeń towarzyskich, a wszystko to ozdobiła kilkoma kolorowymi łańcuszkami. Dokładnie sporządzona lista "rzeczy do zrobienia" z przerażająco dużą ilością odhaczonych czynności jest przyklejona równiutko niebieską taśmą nad jej biurkiem. Mogę mieć jedynie nadzieję na to, że gdy zaliczę pierwszy rok studiów, pozyskam umiejętność systematycznego zajmowania się swoimi obowiązkami i zdołam nauczyć się tolerancji wobec fluorescencyjnych zakreślaczy zdobiących wszędobylskie notatki. Może przynajmniej wtedy będę miała jako takie rozeznanie w ostatecznych terminach nieuchronnie zbliżających się zaliczeń.
Na posłanym łóżku Tiff leży poduszka klubu piłkarskiego Chelsea, przez którą zawsze docina jej Rob. Nigdy tak naprawdę nie doceniałam piłki nożnej jako sportu, ale zażyłość między kibicami to coś, czego doświadczyłam wiele razy w pokoju telewizyjnym naszego bloku.
- Otwórz - instruuje Tiff.
Kawałek gumy do żucia ląduje w moich ustach, a ja posłusznie przeżuwam ją kilka razy, zanim moja współlokatorka skrupulatnie rewiduje mój oddech. Marszczy nos, po czym wtyka kolejną gumę między moje wargi.
- Hej - wydymam usta.
Ignoruje mnie, zajmując się wykonaniem kolejnych zadań dotyczących higieny osobistej, które będą na tyle satysfakcjonujące bym mogła spędzić trochę czasu między ludźmi. Nawet nie chodzi o to, że ktoś zwracał uwagę na tego typu rzeczy. Większość chłopaków i tak wyglądała, jakby dopiero co zwlekli się łóżek. Nie było różnicy czy to rano, czy popołudnie. Ich włosy zawsze wyglądały tak samo.
- Podnieś ręce.
Mam na sobie koszulkę, a pod nią sportowy stanik. Moje pachy potraktowane są pokaźną dawką dezodorantu, po czym dziewczyna wciąga na mnie bordowy, dzianinowy sweter.  Kiedy moje ręce znajdują się już w rękawach, jestem instruowana, by ograniczyć marudzenie do minimum, czując jak Tiff zaczyna czesać moje włosy. Zawieszam wzrok na zdjęciach przymocowanych do ściany nad jej łóżkiem, żeby odwrócić swoją uwagę od bolesnego rozczesywania splątanych włosów. Fotografie przedstawiają okres, kiedy Tiff zrobiła sobie roczną przerwę przed pójściem na studia. Było co podziwiać. Jest dwa lata starsza niż większość pierwszorocznych i mimo, że ja jestem zaledwie rok starsza od Roba, wzięłyśmy na siebie niewdzięczną odpowiedzialność matkowania mu. Bóg mi świadkiem, jak bardzo jest mu to potrzebne.
Tiff obiecała, że kiedy skończymy studia wybierzemy się razem w podróż. Zawsze będą jeszcze jakieś miejsca, które będzie chciała odwiedzić, a ja chcę jej towarzyszyć. To taka motywacja, żebym spięła dupę i wzięła się w garść. Patrzenie na te wszystkie zdjęcia, które kiedyś wycięłam z magazynów podróżniczych dostarcza mi inspiracji do napisania jeszcze jednego paragrafu eseju, zanim opadnę bez sił na swoje studenckie łóżko.
Żartowała o prawdopodobnym rozmiarze mojej walizki i ilości niezbędnych, według mnie, przedmiotów, których potrzebowałabym w zagranicznej podróży. Kiedy wskazywałam ręką na pokaźną stertę książek powieściowych tylko kręciła głową i uśmiechała się pobłażliwie.
- Nie musisz zabierać tych swoich książek. Będziemy miały tam swoje własne przygody. 
Natarcie na moje skołtunione włosy nieco zmalało, a gdy spojrzałam w lustro zauważyłam, że Tiff zebrała je w kucyk na czubku głowy.
- Wydaje ci się, że tak jest dobrze? - pytam niepewnie.
Powinnam była wiedzieć, że gdy tylko wspomnę o chęci zmienienia fryzury, Tiff od razu będzie cała w skowronkach. Wystarczyło tylko na nią zerknąć. Ma dredy ujarzmiane chustką na głowę, a jej nos zdobi delikatny kolczyk. Lubiłam porównywać ją do perskiej księżniczki. Jest w połowie Iranką z ciemnymi rysami i ładnymi, brązowymi oczami.
- Wyglądasz zabójczo - uśmiecha się szeroko.
Moje włosy mają teraz kolor ciemnego blondu. Nie miałam odwagi, żeby przefarbować się całkiem na platynowy. Moja mama dostałaby chyba zawału, gdybym na ten weekend wróciła do domu z krótszymi włosami w odcieniu oślepiającego blondu.
- Jamesowi się spodoba - dodaje zachęcająco.
- Nie zrobiłam tego dla niego.
Odpowiedź jest natychmiastowa i automatyczna, zaprogramowałam się by wszystko robić tylko i wyłącznie dla siebie samej. Dla nikogo innego. A już na pewno nie dla kogoś płci przeciwnej. To w co się ubieram, jak czeszę swoje włosy, jaki kolor lakieru do paznokci wybieram; to wszystko dla mnie i mojej przyjemności.
- Wiem - uśmiecha się.
Tiff to rozumie. Z tego co udało mi się wywnioskować, nigdy nie była tą, która do wszystkiego się dostosowywała, a jej niekonwencjonalny styl zaczynał mieć na mnie coraz większy wpływ.
- Opowiesz mi kiedyś o nim?
- O kim? - pytam, rozprowadzając balsam na moich spierzchniętych ustach.
- O tym chłopaku, którego zostawiłaś.
Jego imię nie musi wcale padać. Nawet mimo świeżego startu na który się odważyłam, nadal udawało mu się napierać na trzeszczącą ścianę wybudowaną przeze mnie w nadziei utrzymania myśli o nim z dala ode mnie. Poczułam jak żołądek wywraca mi się na drugą stronę, a wszelkie próby zachowania pozoru normalności spaliły na panewce. Jestem prawie pewna, że cały kolor odpłynął z mojej twarzy i jedyne czego chciałam, to jakimś cudem usunąć się z całej tej sytuacji. Miałam nadzieję, że go zapomnę, ale nadal tam jest; proszący, bym nie wymazywała wszystkich wspomnień, pozornie nic nieznaczących rozmów i dotyków, które dzieliliśmy.
- Ja nie..Nie było nikogo takiego..
To, że nie mogę spojrzeć jej w oczy w pewnym sensie mówi samo za siebie.
- Bo, nie jestem głupia. Moja mama mówi, że mam dar do tego typu spraw.
- No a jakże by inaczej - śmieję się lekko.
- Widuję cię z Jamesem, kiedy wpada zrobić ci niespodziankę - mówi łagodniejszym głosem. - Odwracasz się wtedy i wyglądasz na zawiedzioną. Tak, jakbyś chciała, żeby był to ktoś inny.
Przełykam gulę formującą się w moim gardle. Wiem, gdzie skieruje tę rozmowę, ale chcę wyskoczyć z tego statku póki mogę.
- Ten inny chłopak - wnioskuje Tiff.
Mój umysł pozwala mi na rozrzewnione zerknięcie we wspomnienia, które tak skrzętnie zakopałam. On uśmiecha się do mnie, a ja momentalnie odrywam się od jego reminiscencji, zatrzaskując przed sobą drzwi i ryglując je na cztery spusty. Dochodzę do konkluzji, że on nigdy nie będzie innym chłopakiem. Zawsze będzie tym chłopakiem.
- To już nie ma znaczenia.
- Twój brak przekonania mówi co innego.
Współczujący wzrok i ton głosu Tiff nie pomagają ustabilizować moich pogruchotanych emocji i jeszcze nigdy wcześniej nie byłam tak wdzięczna słysząc wesołe pokrzykiwanie Roba.
- Zdajesz sobie sprawę z tego, że masz jeszcze tylko dwie minuty, no nie?
Opiera się o framugę drzwi, z rękoma splecionymi na klatce piersiowej. Na jego koszulce widnieje świeżo rozsmarowana pasta do zębów, a luźne dresy zwisają niedbale na jego talii.
- Ugh.
Przeciskam się obok niego w przejściu, a on unosi w górę swoje ręce, dając mi do zrozumienia, że nie ma zamiaru stawać mi na drodze. Winowajca spalonych tostów wychodzi z kuchni i nawet nie jestem zdziwiona, kiedy okazuje się, że jest nim cichy Amerykanin zajmujący pokój na samym końcu korytarza. Wita mnie kiwnięciem głowy, a ja rzucam mu krótkie "dzień dobry" i zwinnie mijam jego sylwetkę.
Czasu ledwie starcza mi na przebranie się w jeansy i conversy, po czym łapię torbę i toczę się w dół korytarza, by dotrzeć do drzwi wyjściowych. Są otwarte, więc pędem puszczam się przed siebie, podburzana adrenaliną.
- Śniadanie zjemy jak wrócisz! - krzyczy za mną Tiff.
Stoi w drzwiach wyjściowych razem z Robem, który już zainteresował się paczką ciastek.
- Dobra!
Jestem pewna, że ta cała nasza głośna "wczesno-poranna" komunikacja obudziła studentów z mieszkania obok, ale będą musieli jakoś to przeżyć, bo zaraz znowu cholernie się spóźnię.
- Biegnij, Bo! Biegnij! - krzyczy Rob, używając swoich dłoni jak megafonu.


________________________________________________________

KOCHANI, PIERWSZY ROZDZIAŁ SEQUELA ZA NAMI :DDDDDD JAK SIĘ PODOBAŁO?!?!?!? OMFG BO POSZŁA NA STUDIA!!!!!!!! PODEJRZEWAM ŻE SPOTYKA SIĘ ZJAKIMŚ JAMESEM?!?!?!?! WTF!?!?!?!? HARRY MA SIĘ POJAWIC W OPOWIADANIU NIEDŁUGO I JUŻ SRAM NA SAMĄ MYŚL BO JAPIERRH9IWSIDUHXUIOSIISDIDIDODOLE XD JEŚLI ZASTANAWIACIE SIĘ JAKI ODSTĘP CZASOWY NASTĄPIŁ Z TEGO PRZESKOKU, TO SAMA AUTORKA MÓWI, ZE JEST TO OKOŁO DZIEWIĘCIU MIESIĘCY. 
JAK ZAUWAŻYLIŚCIE PEWNIE JEST ZMIANA W CZASIE PISANIA I POWIEM WAM SZCZERZE, ŻE TO PRZYJEMNE DOŚWIADCZENIE TŁUMACZYĆ TERAZ W TAKI SPOSÓB. 
AWWWWWWH MYYYYY GOD. JESTEM TAKA PODEKSCYTOWANA TYM FANFIKIEM I TYM, ŻE TYLE SIĘ TU BĘDZIE DZIAŁO I OMFG1 JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIE KOLEJNEGO ROZDZIAŁU I TAK SAMO JAK WY MAM NADZIEJĘ, ZE NIE BĘDZIEMU MUSIELI DŁUGO CZEKAĆ. NO TO C'YKA NA RAZIE! I JESZCZE RAZ MAM NADZIEJĘ, ŻE PODOBAŁO SIĘ TŁUMACZENIE :) 
PS. MOZECIE SIĘ JESZCEZ SPODZIEWAĆ ZMIAN WYGLĄDU BLOGA I NIEKTÓRE LINKI JESZCEZ NIE DZIAŁAJĄ, ALE TO WSZYSTKO NAPRAWIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE BO JUŻ NIE CHCIAŁAM WAS DŁUŻEJ PRZETRZYMYWAĆ :> 
AAAAAAAA dajcie mi jeszcze znać, czy wolicie jak są te wcięcia w akapitach czy mam dalej robić to tak, jak robiłam na poprzednich blogach, czyli że po prostu od entera bez wcięcia :P piszcie w komentarzach, żebym wiedziała na przyszłość :)


368 komentarzy:

 1. O JEZU DROGI! CO TA ZA JAMES? KURCZE, JUZ GO NIE LUBIE.
  MATKO NOEDŁUGO POJAWI SIĘ HARRY, CZYLI MOJ ZAWAŁ GWARANTOWANY
  JEJKU BO STUDENTKA SIALALA
  ACH JAK JA KOCHAM TO FF
  @my_five_dreams

  OdpowiedzUsuń
 2. Omg jest w końcu!! Shsnjsjnshsughdhieh już chce kolejny, ciekawe jak się spotka z Harrym dbjsbshsjbsbubsuhs
  Mi jest obojętnie, jak Ci wygodniej:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Omfg! Wchodzę na twittera, a tam link! Normlanie jak manna z nieba :DD

  OdpowiedzUsuń
 4. hiehiuhbiu3hiuvhu3h4 *o* KOCHAM!
  Bo! Jak ty możesz spotykać się z kim innym!?

  A co do szablonu, to wolę tak jak był pisany Dark. I szablon mi trochę nie odpowiada. Mój komputer ma bardzo małe literki więc muszę je powiększać a przez to nie widzę połowy słów gdy przepiękna twarz naszego kochasia jest za jasna.

  OdpowiedzUsuń
 5. dflkdslsmdslkdsfmkd jezus wchodzę sobie na DARK patrze a tam nowa notka . jezus przez ciebie dostałam zawału.
  co do rozdziału to jldmdfldfmlkdsmlsdmdfldsfmdlk jest mega ... mam nadzieję, że Hazza niedługo się pojawi i szyyyybko będą razem dsksklsmldkdm
  ILY ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. o moJ BOZE TO BYLO INSOBEODBSIXBS

  OdpowiedzUsuń
 7. o mamuniu! *_*
  ta radość gdy link na tt.. *o*
  czy się podoba..? jest wspaniałe.. ale chce już Harrego :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Tego Jamesa nie bylo w rozdziale a juz wiem ze go nie znosze... Harry+Bo tru loff forever!!! :D XD Chce zeby znow byli razem :c c:

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejujeju :D
  genianyy kochaaam

  OdpowiedzUsuń
 10. o matko, ale sie cieszę! nie ważne, że nauka jest hahaha ;) co to za James? Mam nadzieje, że drugi rozdział pojawi się szybciutko :) Ja jakoś osobiście jestem przyzwyczajona do tego jak pisałaś na poprzednich blogach, ale najważniejsze by było Ci wygodnie i jeżeli tak jest Ci wygodniej to będzie świetnie ;) buziaki, xoxoxox

  OdpowiedzUsuń
 11. O ja pierdole !!!!!!!!
  Kto to James ??????
  Rob fuj
  Tiff aaaaaaa kolczyk w uchu dredy 'perska księżniczka od razu pokochałam tę postać
  Hazz ah Hazz wróć
  *Na tym kończe mój komętarz pozbawiony jakiegokolwiek ładu i składu*
  Pozdrawia i kocha @StayWithL0ve xx

  OdpowiedzUsuń
 12. co? Bo na studiach ? :O kurwa jhbgfdvrgtfgnyujhvbrfg ♥ tęskniłam za tym :c pewnie kolejny miesiąc trzeba czekać na rozdział, ale to nic, wytrzymamy :) jak Harry się pojawi to będzie tak bvndbfgh <3 no nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak ja tęskniłam.... Harry i Bo muszą się pogodzić!! Niech piepszony Styles ogarnie dupe i błaga Bo na kolanach żeby mu wybaczyła!!
  Rodział fajny ale z niecierpliwością czekam aż Hazz i Bo się spotkają.

  OdpowiedzUsuń

 14. Boski po prostu !! James już cię nie lubie -.- Bo, Harry wrórci ! Jej :D

  OdpowiedzUsuń
 15. OMG OMG TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁAM!!!
  Rozdział cudowny!
  Pozdrawiam
  G xx

  OdpowiedzUsuń
 16. OMG KOCHAM TEN FF!!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu kocham !
  Jestem cholernie podekscytowana, to zupełnie coś nowego :D
  Powodzenia w tłumaczeniu i wgl :***

  OdpowiedzUsuń
 18. Kochana.. Rób te wcięcia, albo nie.. Jak tobie wygodniej. :) Rozdział BOski <3 :*** Czekam na następny :3

  OdpowiedzUsuń
 19. Samo to, że ten rozdział się pojawił, doprowadziło mnie do rozpaczy. Na samo wspomnienie o Harrym... cóż, było jeszcze gorzej. Tłumacz. Po prostu tłumacz, proszę. Nie obchodzą mnie żadne akapity ! Jestem Ci ogromnie wdzięczna, że to tłumaczysz. Mam w sobie znowu pełno emocji, a kiedy przypomnę sobie o tym świecie, w którym zamknięci są Harry i Bo, nadal mam w sobie te uczucia, kiedy czytałam każdy rozdział po raz pierwszy. Mam wrażenie, że to opowiadanie, każdemu z nas pokazuje pewną drogę, zmienia nasze życie, może w małym stopniu, ale zmienia. To niesamowite, że coś tak odległego, jest jednocześnie tak blisko.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jezu... ratujcie mnie mam zawał!! UFFF.... już po.
  OMG jak się jaram! tyle czekałan na ten rozdział! Po odbyciu tańca -wygibańca i ponownym tłumaczeniu mojej mamie, że jestem zdrowa i nie potrzebuję psychiatry < bo jak to ona stwierdziła ,,na psychologa za późno''> mogę się ogarnąć i napisać komentarz.
  Tak więc : pisz jak ci wygodnie. Ważne abyś to ty dobrze się czuła tłumacząc a my się dostosujemy ^^ Tak się cieszę że nie masz nas jeszcze dość i dalej tłumaczysz...
  O kur*wa idzie kolejny zawał więc dzwońcie po pogotowie...
  Piiiiii------ zgon ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. O boże, o boze jdfjdjdkd Harry wroc!!! Jest mega!! Czekam na to co sie stanie z nowym chlopakiem :o

  OdpowiedzUsuń
 22. JEZU
  BRAK SŁÓW
  Czekam aż pojawi się Harry i nieco więcej namiętności, miłości. No czegokolwiek. XD

  OdpowiedzUsuń
 23. WOW tylko tyle mogę wydusić z siebie nie mogę doczekać się 2 rozdziału akjsfaijdfhgladnfbknflbnldfbnaldf

  OdpowiedzUsuń
 24. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestttttt KURCZE PIECZONE! RANY JULEK!!!!!! Jestem PODJARANA hahahaha UBÓSTWIAM TEGO FANFIKA <33333333333 CO TO SIE BYDZIE DZIAŁO <3333

  OdpowiedzUsuń
 25. KRUWA KURWA KURWAK URAWK URWA COCOCOCOCCOOCOC JAK TO JAK TO BOZE CO SIEDZE SOBIE NA TT I NAGLE PATRZE A TAM JAKIS KNOCKOUT I SIE OKAZUJE ZE TO 2 CZESC DARKA I NORMALNEI MYSLALAM ZE SIE POSTRAM BOZE CO OFDOCVDCVOOAOKASDPOPCLCP SERIO MI WALI TAK ZE JA PIERDOEL XDDDDDDDDDDDDD PRZEZYWAM TO BARDZIEJ NIZ KTOKOLWIEK I JA PIERDOLE MAM NADZIEJE ZE HARRY ZAPIERDOLI TEGO JAMESA CZY CHUJ WIE JAK OJN TAM MA. I ZNOWU BEDA SCENKI +18 KTORYMI BEDE MOGLA SIE JARAC HEEHEHEHH HEEHHE.
  UMARLAM MILO BYLO WAS POZNAC ZEGNAM WAS PRZYJACIELE:))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 26. Jezu, Jezu, Jezu nareszcie!!!!!! Kurde ale beka Bo na studiach :DD
  Ogólnie z jednej strony się jaram, bo omg w końcu kontynuacja i w ogóle, ale z drugiej i tak mi trochę smutno, bo oni są oddzielnie tak długo i żyją swoim życiem, a nie powinno tak być, powinni byc cały czas razem i no dshjkdahgkj w ogólnie nie powinni się rozstawać :((((
  ale wiem, że i tak jak będzie coraz więcej rozdziałów, to będę umierać, zgonować, fangirlować i ryczeć też pewnie XD

  OdpowiedzUsuń
 27. OMGOMGOMG, KNOCKOUT! ale że nokaut? ale że jaki nokaut!? no kurde, co ja się nad tytułem na razie zastanawiam: SEQUEL! skgjblkfbc, myślałam że będziemy musieli na niego czekać z 2 miesiące, nie wiem czemu tak myślałam, ale se to ubzdurałam i koniec. AAAAAWW, Bo poszła na studia, ciekawe co studiuje! i że jest z Jamesem? ja mam nadzieję, że to tylko kolega, nikt więcej, bo HARRY WRÓCI, musi wrócić, musi, co nie? jaram się jak pochodnia dosłownie tą drugą częścią sfjaiflbalescbalhbl aż nie wiem co napisać.
  o tyyy, że teraz będę hasztagowała #KnockoutPL?
  a co do stylu w jakim publikujesz, tj wcięcia w akapitach to jak ci wygodniej, ale tak jak na Darku było fajnie :)
  @Malgosiaa_

  OdpowiedzUsuń
 28. Aaaaaaa! Nareszcie :-) nie moge doczekac sie momentu z harrym:-) bd dalej inf o nowych rozdzialach ?aha i zostaw tak jak teraz , nie zmieniaj niczego :-)

  OdpowiedzUsuń
 29. Oh my good, nie wierze gdtmwdjtgmt Bardziej podoba mi sie ten styl pisania, zdecydowanie + z akapitami pisz, jeśli możesz :) Czekam na pojawienie sie Harry'ego gmwmwjt

  OdpowiedzUsuń
 30. TYLKO WESZLAM I PIERWSZE CO POWIEDZIALAM TO BYLO
  ALE ZAJEBISTY WYGLAD !!!!!!!!!!!!!!!!!
  WIEC IE ZMIENIAJ GO BLAGAM XD


  JEŚLI ZASTANAWIACIE SIĘ JAKI ODSTĘP CZASOWY NASTĄPIŁ Z TEGO PRZESKOKU, TO SAMA AUTORKA MÓWI, ZE JEST TO OKOŁO DZIEWIĘCIU MIESIĘCY.

  COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!??????????????????????????
  OK :C
  ···dont_you_say

  OdpowiedzUsuń
 31. omfg swietne tak czekalam na nastepny rodzial, ale mam tylko pytanie, ta czesc sie nazywa w koncu sequel czy knockout? sorry za nieogarniecie, ale ja taka nie kumata bo zyje juz tylko tym zeby bo spotkalam hazze!!

  OdpowiedzUsuń
 32. JUŻ TO UWIELBIAM <3 Kurcze co to za James matko matko jak najszybciej Harreh musi się pojawic bo się poszczam w majty <3 Wielbie Cie za to ze tlumaczysz <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 33. Aaww ! rozdział, akurat w moje urodziny! <3 kocham Cię. :*

  OdpowiedzUsuń
 34. zapierdole tego Jamesa jeśli przeszkodzi Bo i H do ponownego zejścia się ughh

  OdpowiedzUsuń
 35. zapierdole tego Jamesa jeśli przeszkodzi Bo i H do ponownego zejścia się ughh

  OdpowiedzUsuń
 36. Boże boże boże Bo na studiach!!! :) Ja chce już Harrego xD :((

  OdpowiedzUsuń
 37. Jako znowu James?! Bo ma być z Harrym i kropka!!

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetny! Nie mogę się doczekać Harolda :D Czyli minęło 9 miesięcy? :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Jak tylko Tiff wspomniała 'o tamtym chłopaku' to zaczęłam ryczeć, tyle emocji jest w tym opowiadaniu i jak ktoś wspomina o Harrym to czuje się jak Bo. Jakby to mnie zostawił chłopak, którego kocham ponad życie. Ugh... to jest trudne.
  I wgl jak ten James będzie się przystawiał do Bo to znajdę sposób żeby mu przypierdolić.
  Huh, tyle emocji! I jeszcze ta akcja na tt '#RIPZaynMalik' ugh przez to też chce mi się płakać. Wie ktoś o co z tym chodzi.
  Zmieniłam temat.
  A co do wcięć, to jeśli to nie jest dodatkowa praca dla cb czy coś to tak jest ok.
  I wgl to jest tak chyba troszkę inaczej napisane, taka miła odmiana.
  A ty Bambi jak zwykle świetnie tłumaczysz.
  Dobra uzbrajamy się w cierpliwość, czekając na next.
  ~Bee xx

  OdpowiedzUsuń
 40. Jakbyś kochana nie zrobiła i tak będzie cudownie ! Cudownie sie to czyta ! kocham Bo i Harrego <3 <3 <3 i Cb też !
  (a teraz zazdroście mi ! - jutro jade na koncert 5SOS do Berlina ) uuuuuu <3

  OdpowiedzUsuń
 41. jaki James?! Nasza Bo poszla na studia oh. 9 miesiecy tak wiele sie pozmienialo. cholerka niech tylko H szybko ja odzyska bo po koncu Darka nie moge sie ogarnac do dzis :/
  moim zdaniem pisz bez tych akapitow tak jak bylo poprzednio bo dziwnie jakos czytac Dark2 a tu jakies akapity lolz
  dalej sie zastanawiam jaki James??? DŻIZAS PEWNIE JAKAŚ CIPA JAK DAN... OBY!!!
  @versacehazz

  OdpowiedzUsuń
 42. Bo przefarbowała się, czemu?! Ogólnie jestem mega szczęśliwa pojawieniem się kolejnego rozdziału. Jeszcze trochę i pojawi się Harry, wtedy to już będę skakać z radości. Ale jak Oni wytrzymali 9 miesięcy bez siebie.. a jeśli ten James się będzie za dużo wpierdalał, zabiję go. Ciul, że nie istnieje. Directioner może wszystko. ~Pozdrawiam Karolina. xd

  OdpowiedzUsuń
 43. JEZU NARESZCIE GDGMSERGME JAK BĘDĄ SCENY Z JAMESEM TO PEWNIE BĘDZIE MNIE TO CHOLERNIE BOLEĆ LOL ALE PÓŹNIEJ WKROCZY HARRY I BĘDĘ CAŁA W SKOWRONKACH
  W POŁOWIE PRAWIE SIĘ PORYCZAŁAM GDY TIFF WSPOMNIAŁA O TYM CHŁOPAKU JEZU PRZEŻYWAM TO GORZEJ NIŻ WŁASNE ŻYCIE

  I W OGÓLE NIE ZAUWAŻYŁAM ŻE ROBIŁAŚ JAKIEŚ WCIĘCIA W AKAPITACH CZY NIE HAHAHA
  SZCZERZE MÓWIĄC TAK DOBRZE I TAK. ZALEŻY JAK CI WYGODNIEJ KOCHANA :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Hannah ma wielki talent, ten fanfic podoba mi się nawet jak nie ma jeszcze Styles'a! A i ty potrafisz wspaniale tłumaczyć. To ogromna umiejętność nie zepsuć wszystkiego tłumaczeniem i przekazać treść taką, jaka jest w oryginale.

  OdpowiedzUsuń
 45. TO. JEST. PO. PROSTU. GENIALNE.

  OdpowiedzUsuń
 46. I nagle po przeczytaniu tego rozdziału tyle pytań pojawia się w głowie
  Co to za James ?
  Co się wydarzy jak Harry wróci?
  A co jak autorka na koniec tej części uśmierci Harrego ?
  Nie dobra nie xd Ale tak w ogóle to wydaje mi sie, że coś tak za spokojnie jest teraz i że jak Harry się pojawi to zaczną sie jakieś bójki i inne. A co jak Harry będzie miał nową dziewczynę ? NIE NIE NIE

  OdpowiedzUsuń
 47. jejciu, Bo na studiach, Harry Bóg wie gdzie, jakiś James(o__O) nowi współlokatorzy..WHAT THE FUCK?!
  Harry, Harry, Harry, gdzie ty jesteś?! Widać, że Bo nadal baardzo przeżywa rozstanie z Harrym, nawet jeśli to ukrywa i nawet jeśli mineło 9 miesięcy.
  Ciekawie się zaczęło, teraz wystarczy tylko czekać na Harrusia!
  DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA TŁUMACZENIE <3 (ten układ dialogów nie przeszkadza mi w ogóle, więc jak tobie odpowiada:)))
  ~halfatwin

  OdpowiedzUsuń
 48. Pierwszy rozdział naprawdę zajebista ale mam pytanie, nie dało by sie pisać w tym czasie ktory byl w tamtym bloku? Bo nie wiem czy tylko jak tak mam czy inni tez ale to sie naprawdę ciężko i dziwnie czyta :( Jak dalej bedzie ten czas to nie wiem czy dam radę to dalej czytać bo ten czas jest taki jakby ... mechaniczny. Naprawdę zajebiste by było jak byś mogła pisać w tamtym czasie ktory był :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, mieszasz czasy przeszły z teraź niejszym. Proooszę pisz w przeszłym. :-) :-*

   Usuń
  2. nope, nic nie mieszam :P trzymam się tego, jak jest pisane w oryginale. "Dark" był pisany w Past Simple, natomiast "Knockout" jest pisany w Present Simple i tego nie chcę zmieniać, bo pewnie nie bez przyczyny autorka tak sobie to wymyśliła :) na początku może faktycznie wydawać się to trochę mechaniczne, ja też nie jestem przyzwyczajona, ale myślę że to miła odmiana i na pewno się przyzwyczaicie ;) nie zmienię koncepcji autorki, przykro mi x

   Usuń
 49. Matko Boska ;_____________; ten moment
  [...]Miałam nadzieję, że go zapomnę, ale nadal tam jest; proszący, bym nie wymazywała wszystkich wspomnień, pozornie nic nieznaczących rozmów i dotyków, które dzieliliśmy.[...] PŁACZE ;'(
  Rozdział jak każdy rozdział który tłumaczysz jest (mało słów by to opisać) <3.
  Czekam na następny ii pisz jak Ci wygodnie <3. x.

  OdpowiedzUsuń
 50. Nareszcie jest!!!!
  Mam nadzieje, że Harry pojawi się szybko i będą razem, bo ja od ostatnich rozdziałów Darka ciągle przeżywam XD Na serio... codziennie po kilka razy sprawdzałam czy nie umieściłaś na blogu informacji o 2 części ;D
  A JAMES MA SIEDZIEĆ CICHO I SIE NIE WTRĄCAĆ, BO JAK NIE TO JA GO ZNAJDE!
  No i oczywiście - czekam na kolejny rozdział!!!!

  OdpowiedzUsuń
 51. OMFGOMFGOMFGOMFGOMFG PŁACZĘ ZE SZCZĘCIA, BO NOWY RODZIAŁ.CDNKJFHSDKHFKLHSDFHASDBFUIGHUIASGGPSDKGKHJSDIGJDSKJPFSODPISDOP CHCĘ NASTĘPNY, CHCĘ HARRY'EGO, O BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŻE! WTF? JAKI JAMES? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  OdpowiedzUsuń
 52. Aaa chyba sie posralam no.
  Omg! Kocham kocham kocham i tak niesamowicie sie jaram. Nowa czesc abmdbsksnvsmskdnjdndnndnsmmsmksk
  Bosko! Ile tu sie bedzie dziac! Aww no nie moge.
  Hsmansnammbsmznnd
  Oby szybko next :)
  Dziekuje za tlumaczenie. Kocham cie no <3
  @Just_to_dream_

  OdpowiedzUsuń
 53. a boże nareszcie! ugh dkdksksjwkwjeifwjwfkjwfjjwedjndnqdxnqnkjkqxjkqxsjkqw chyba nic więcej nie powiem bo to jest takie ddcjndcjdckckcjnjcn wn nkj dqknnm ok oddychaj, oddychaj aaaaaaaaaaaaaaaaa!
  (pisz tak jak piszesz teraz jest ok)
  dddlkdckdcwkkcmncwdkmcdwkmd aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  OdpowiedzUsuń
 54. Jprdl!!! O.o Żadnego James'a nie chcę! Ma być Hazz i tyle ievfndjwndiend sory, taki tam wstrząs

  OdpowiedzUsuń
 55. niech jakiś tam James wypierdala, Bo musi być z Harrym, omfg już nie mogę się doczekać jak loczek pojawi się :))

  OdpowiedzUsuń
 56. o matko o matko o matkoo!
  Dopiero pierwszy rozdział a u mnie już tyle emocji. Wchodzę na dark'a patrze - NOWA CZĘŚĆ. Normalnie z radości skakałam po całym pokoju!
  Cieszę się tak bardzo bardzo bardzo że już za niedługo pojawi się Harry *-* anxoabfuakznida
  Co do wcięć w tekście. Mi jest obojętne jak będziesz pisała, chociaż jakoś lepiej czyta mi się jak nie ma tych akapitów przed myślnikami xd
  wracając do rozdziału. Się porobiło. James niech wydupia jak najdalej tylko może, a jeśli nieposłucha, to przykro mi kochanieńki, ale Harry ci w tym pomoże.
  Na prawdę świetnie to tłumaczysz.
  Wiem, że pewnie tego nie przeczytasz, ale chciałam ci powiedzieć, że baaaaardzo cię kocham, uwielbiam i wszystko inne! <3

  Czekam z niecierpliwością na drugi rozdział ajdiabxkdba *-*

  @xiluvmyharryx

  OdpowiedzUsuń
 57. Wtf? Jaki James? JA CHCE HARREGO!!! HALO HALO!!1! ALE OMFG TAKA PODJARA. BANAN NA RYJCU. II CZĘŚĆ HDJXYDKSIDURBSIDJD CHCE JUŻ KOLEJNY ROZDZIAŁ. BO I HARRY PRZED OŁTARZEM WSZYSCY SZCZĘŚLIWI I ZADOWOLENI ♥
  @BeamOfLight2202

  OdpowiedzUsuń
 58. Od entera wystarczy xd
  Bo układa sobie życie? No błagam. Zaraz pojawi się cień Harrego ( pewnie źle znosi rozłąkę z Bo) i cały jej świat znowu się wysłali do góry nogami!
  Ale też już czekam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. Oczywiście się poryczałam. Idealnie wczułam się w to co ona poczuła. Nawet nie wiem jakim cudem. Ryczę.. Ja potrzebuję Harry'ego.

  OdpowiedzUsuń
 60. o jprdl !!!!!!
  co to kurwa za James ?!?!?!?!
  Harry się pojawi niedługo ;)
  awwwwww <3
  kocham to :D
  do nn ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. Huehue ale sie ciesze bede sie zacieszac caly tydzien masakra umarlam i jestem w niebie ja wole bez tych wciec lepiej sie czyta wiesz jestem na telefonie i tamta wersja jest lepsze no ale jak tb np jest tak wygodniej pisac to ja i tak sie przyzwyczaje i bd czytac kocham i juz nie moge sie doczekac nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 62. OMG !!!!'!!!! ALE FAJNIE SIE ROZPOCZYNA !! AAAAAAA PROSZE O NASTEPNY !! KIEDY SIE POJAWI HARRY ?!

  OdpowiedzUsuń
 63. Ngbhgdfvagsfdgfagsfvdchacdgscgs. <3

  OdpowiedzUsuń
 64. Mam nadzieję, że ten James to tylko kolega...
  Cieszę się, że jest następna część i oczywiście, że Ty tłumaczysz :)
  Przy okazji:
  Zapraszam wszystkich na mojego bloga, dopiero zaczynam :)
  http://fanfiction-hazardous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Ndbdksbdjsbsjs jakie. to. zajebiste. *o* jak Bo myślała/mówiła o Harrym wróciły do mnie wspomnienia z tym fanfikiem i się trochę rozpłakałam omg zdjsjsjsjabdBsjs jakie emołszyns

  OdpowiedzUsuń
 66. Kocham! Tak się jaram, a łzy mi popłynęły gdy zakończyłam czytać rozdział. Nie mogę uwierzyć że tak się to potoczyło że miłość, która miała być wieczna.. nie jest? Zapraszam do mnie, oczywiście w żadnym stopniu nie będę moich blogów porównywać z tym najcudowniejszym. Bo moje to najgorsze gówno na świecie, no ale zapraszam :)
  kochanie-masz-do-wyboru-zycie-albo-ja.blogspot.com
  hell-harry-fanfiction.blogspot.com
  samotnosc-nie-boli-prawda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro największe gówno na świecie, to po co to promujesz;)?

   Usuń
 67. Boziu ! Tak bardzo cieszę się, że jest druga część Dark'a <3 Cała w skowronkach i motylach jestem XD Dziękuje kochanie za to, że tłumaczysz nam to <3 Jestem Ci za to niesamowicie wdzięczna ♥ Czekam na nexta :* xx

  OdpowiedzUsuń
 68. OMFG!!!!!
  KOCHAM TO
  KOCHAM BO
  KOCHAM NOWĄ BO
  BLONNDYNKA!!!!
  JEZU, TO JEST TAKIE IDEALNE.
  BRAKUJE TYLKO CZEGOŚ
  HMMM..
  HARRY.

  OdpowiedzUsuń
 69. OMG !
  TO NIE TAK MIAŁO BYĆ!
  HARRY!
  GDZIE JESTEŚ!?
  WRACAJ!

  OdpowiedzUsuń
 70. Wszystko świetnie tylko brakuje Harrego ;(
  Wygląd jest zajebisty :O

  OdpowiedzUsuń
 71. jeju takiego obrotu akcji się nie spodziewałam, lekko się zawiodłam, ale liczę, że jeszcze autorka zaskoczy mnie pozytywnie!:)
  poza tym i tak wspaniałe, a co do tych akapitów, to uważam, że teraz lepiej, pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 72. OD ENTERA BEZ WCIĘCIA, PROSZĘ.

  OdpowiedzUsuń
 73. właśnie weszłam sobie na tumblra Hanny i czytam wiadomośc od niej:

  HARR'EGO NIE MA W TYM ROZDZIALE, ALE NIE JEST ZBYT DALEKO, NIE MARTWCIE SIĘ.

  kurwakurwakurwa, awww

  OdpowiedzUsuń
 74. Rozdział świetny, podoba mi się tak, jak teraz piszesz, dla mnie nie musisz nic zmieniać ;)

  OdpowiedzUsuń
 75. Zajebiscie zeeest nowy!!!!!cudowny.
  a wcieci Sa super :D
  Nie
  oge sie doczekac kolejnego *.*

  OdpowiedzUsuń
 76. Awww <3
  Według mnie nie musisz nic zmieniać jest idealnie :*
  Dziękuję że to tłumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 77. Z tym dużym akapitem trochę dziwnie, ale jak dla mnie nie robi to specjalnej różnicy - za bardzo się wciągam.
  Rozdział jest jak zwykle bezczelnie dobry, ale halo, halo, co to ma być z tym Jamesem!? Czekam na Hazza, niech zrobi z tym porządek! : O
  W ogóle w momencie, kiedy był wspomniany... Aż miałam łzy w oczach. To było smutne. Cholernie smutne....
  W każdym razie czekam na nowy rozdział, Harry'ego i jakąś akcję, albo cokolwiek. xd
  Dziękuję i powodzenia w tłumaczeniu. ♡

  OdpowiedzUsuń
 78. co to za James
  dajcie Harry'ego
  już
  boże
  frhgtrhyrjyj
  czekam na następny
  @zaynakamyidol

  OdpowiedzUsuń
 79. JEZUS MARIA O BOŻE JBHTHTKIHJTYJHYOH

  OdpowiedzUsuń
 80. Od enter-a bedzie lepiej tak jak na pozostalych blogach :)

  OdpowiedzUsuń
 81. A więc tak... Pewnie tego nie przeczytasz, ale proszę, NIE MIESZAJ CZASÓW przeszłego z teraźniejszym. Jedt to nie prawidłowe i szczerze aż nie chce mi się czytać. A tak to kochałam. I nadal kocham. I Ciebie kocham. Dziękuję, że to tłumaczysz. Pisz tak jak tam, to było cudne. Kocham i całuję ;), bajo :-* <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w którym miejscu jest zmieszany czas przeszły z teraźniejszym? o.O Tłumaczę tak, jak jest w oryginale i plz "jeśli nie będziesz pisać w przeszłym przestanę czytać" jest śmieszne XD nie zmienię koncepcji autorki, sori <3

   Usuń
 82. OMG. jaram się ! kiedy next?! nie mogę się doczekać! *lepiej bez wcięcia xD*

  OdpowiedzUsuń
 83. WTF!? Bo i James?
  A gdzie Harry? No tak idiota ją zostawił :,(
  Mam nadzieje że tak jak Hannah go z akcji oddaliła tak też szybko go przywróci xd
  Dzięki za tłumaczenie ;***

  OdpowiedzUsuń
 84. OMG WOW ALE SIĘ JARAM!
  BO NA STUDIACH?!
  JUŻ WIEM ŻE CHYBA NIELUBIĘ JAMESA...
  HARRY NIEDŁUGO...
  JESCZE LEPIEJ
  CIEKAWE JAK ON SOBIE RADZI BO BO CHYBA MIMO WSZSTKO NIE ZA DOBRZE

  OdpowiedzUsuń
 85. JEZELI MOGLABYS PISAC W CZASIE PRZESZLYM TAK JAK WCZESNIEJ W DARKU. NIE CHODZI MI O DIALOGI , POROWNAJ SOBIE. BLAGAM. . Wiem ze to tlumaczysz ale nie umiem tego tak czytac chociaz na orawde chce

  OdpowiedzUsuń
 86. Boże Dark to totalna miazga *_* najlepszy ever! :D już nie mogę się doczekać 2 rozdziału :D

  OdpowiedzUsuń
 87. ffdfdfxgbjhgvxdfbhgvsdfhfzgzdgvbfxcjvbfxckcfbcvkb

  OdpowiedzUsuń
 88. Mi sie baaaaaaaardzo podoba. Troche sie nie lapie w sytuacji i wgl zapomnialam juz co bylo w Darku xD bo teraz chills i wszystko xD no ale ogl to bardziej styl pisania i od entera mi bardziej ""siadaly". Tak jak bylo w tamtym sezonie darka (?) Bylo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Pisz w czasie przeyszłym i bez akapitów. Będzie bardziej przejrzyście i lepiej się będzie czytało. Pozdrawiam!
  Ps. Całkiem niezłe. xx

  OdpowiedzUsuń
 90. jakbyś mogła to bez wcięć:*

  OdpowiedzUsuń
 91. O mój Boże! sedxfcgvhbjnkmnhjuygtredscvfg Ja nie chcę Jamesa, ja chcę Hazzę! Mam nadzieję, że pojawi się jak najszybciej <3 Bo w blond włosach? O matko! Jakie zmiany ;d Jestem meeeeeeeega podekscytowana, że jest już druga część. Czekam na kolejne rozdziały! Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 92. Lepiej od entera:)
  a w tym czasie teraźniejszym serio czyta się dużo gorzej;/ jak ktos już pisał wyżej tak "mechanicznie"
  mam nadzieję że autorka wróci do poprzedniego stylu bo z tym nie wytrzymam XD wkurwia mnie

  OdpowiedzUsuń
 93. Mam nadzieje ze jesli juz to ten James jest seksowny chociaz nikt nie jest tak seksowny jak Hazz A moze ten James to bedzie Niall lub Liam? (2 imie) ciekawe ciekawe. Nie zrozumialam tego co do 9 mies. Oco biega? Ale dobra. Juz nie lubie (nie)Roba xd huehuehue jak tam nowa praca w ogole? Gdzie pracujesz bo sie nie pochwalilas??? :D

  OdpowiedzUsuń
 94. Ide skopac tego Jamesa. Kto idzie ze mna?
  @kidrauhlek94

  OdpowiedzUsuń
 95. hasdhasFhdnbfDhtcfsDBFEDSDFHSADfajhfedshAcfFWAYJHDhs Bo poszła na studia <3 czekam aż Harry będzie :D co do bloga to pisz tak jak na poprzednich ponieważ czyta się to bardzo dobrze <3 kocham cie i ten ff <333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 96. Koocham <3 *___*
  Normalnie fijomdcjejd :D
  To będzie hit tego roku ^^
  Co to w ogóle za James?
  Pewnie jakiś kolo bez zębów xd
  Czekam na nn :))

  OdpowiedzUsuń
 97. Jestem zaskoczona że już jest nowy. Pierwszy raz roździał jak dla mníe nudny. Mam nadzieję, że następny będzie cíekawszy.

  OdpowiedzUsuń
 98. Oh my Harry........jak ja się cieszę, że masz pozwolenie na tłumaczenie tej części no..nie wytrzymałabym jakby miał to tłumaczyć ktoś inny ;-; Jesteś bezbłędna.! Wgl.. uwielbiam czytać te Twoje notki pod rozdziałami, bo dokładnie opisują to jak się czuję po przeczytaniu rozdziału. Dark, było pierwszym fanfiction jakie czytałam i myślałam, że innych wgl nie ma... nie komentowałam zeszłej części, bo nie miałam doświadczenia z opowiadaniami internetowymi i nie wiedziałam że to jest wgl mozliwe.... a wiesz może w której dokładnie części pojawi się Harry? Wątpię, że odpowiesz ale co tam ;p Tak na marginesie, czytasz wszystkie komentarze? Mam nadzieję, że kolejny rozdział pojawi się niedługo ((: Kc i wgl xd ;*
  Ps. sorry za błędy, ale pisze z telefonu ;/
  <3

  OdpowiedzUsuń
 99. OMG!!!!! AKDJDGFHGKLKSJSA *______*
  Fajnie, że Bo poszła na studia ;)
  Nie wiem kim jest ten James, ale już gościa nie lubię xd
  Nie mogę się doczekać momentu, kiedy do akcji wkroczy Harry <3
  To będzie genialne! ;D
  Z niecierpliwością czekam na więcej ;)
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 100. sakmcfsdkjngvfkdjn kochaam <3 mam nadzieje że Harry szybko się pojawi :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Genialne !
  *
  http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  ZWIASTUN :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-w4NCr-Udc

  *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  KOMENTARZ MUSI DOTYCZYĆ POSTA

  OdpowiedzUsuń
 102. jest kur**! nareszcie!
  przeraża mnie to, ale to opowiadanie staje się nieodstępną cześcią mojego życia. Codziennie wymyślam co się może stać dalej. To jest troche chore, ale tak już mam.
  Co do zapisu to wtedy było lepiej, tak mi się wydaje ;) xx

  OdpowiedzUsuń
 103. Co? Bo z jakimś chłopakiem? co? Mam nadzieje że wróci do Harrego. Co do wyglądu jest świetny, nie zmieniaj go :) xx

  OdpowiedzUsuń
 104. oooooommmmggggggg jestem tak samo podekscytowana jak tyyyyy omgggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D boooskie jak zawszeeee!!!!!!!!!!!!!!!

  + te wcięcia to jak bądź, wolałam jak było normalnie, ale jakoś sie dostosuję :)

  OdpowiedzUsuń
 105. Jezu! Już kocham II część!!! Omg!/ Bo i studia <3 Czekam jeszcze na Hazze. Na szczęście Bo nie zwraca takiej uwagi na tego kolesia i ma chyba nadzieje że to Hazz.. Ciekawe jak on się czuje w opowiadaniu po tych miesiącach. Nie mg się doczekać II rozdziału!!! Dziękuję a tłumaczenie! :* Czekam na na następny rozdział! :D <3
  PS. Mnie się podobało jak pisałaś w tamtych blogach, ale tak też jest świetnie. Kc! :*

  OdpowiedzUsuń
 106. BOSKIE GENIALNE I WGL TAKIE HJIUHALKJUGDAQLKIQJKL, f


  KOCHAM <3

  OdpowiedzUsuń
 107. O matko ! Kocham to tłumaczenie <333

  OdpowiedzUsuń
 108. AAAAa.!! Ale się jaram <3 Kolejna częśc Darka Zapowiada się Biście :****** Już ją kocham.<3 Miłość od 1-wszego wejrzenia :D albo "wczytania" :P Świetnie,że Hannah i opowiadanie wróciły :) Noi Ty.Bez Cb nie byłoby tu Nas,
  Kocham kocham kocham xD to wszystko takie amsdhgyiegfyduogefi.!!!!!!
  <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 109. tak! nie! czekaj, co?! Jak dobrze że już jest, ale jak to jest na studiach? Ale zajebiscie że to HARRY ciągle siedzi w jej głowie! nie mogę się doczekać następnego! ^^

  OdpowiedzUsuń
 110. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  Kontynuacja darka AAA mam zawał aaaa OMG
  niech ten James sie nie wpierdala.Nikt go tu nie chce XP
  Chce Harrego aaaa pliss Boze kocham ten blog.Mi obojetnie z akapitami :-D aaa kocham cie

  OdpowiedzUsuń
 111. JEST SUPI DMFVHJMB JAK WESZŁAM NA DARKA I ZOBACZYTŁAM LINKA TO OD RAZU DO PRZYJACIÓŁKI NAPISAŁAM DBH VHJCVNBCB O MÓJ BOŻE FJHBVXCNFBNGFB CUDOWNY NJH VJCXHBN

  OdpowiedzUsuń
 112. jesteś najlepsza , kocham cie tak bardzo i nawet nie wiem jak podziękowac za tłumaczenie , kocham cie <3

  OdpowiedzUsuń
 113. Szczerze, to nie zwracam uwagi na wcięcia, więc jak dla mnie możesz robić, jaki Ci jest wygodniej :)
  I właśnie: Nie zmieniaj szablonu! Już sobie w głowie ustalałam jak go pochwalę w komentarzu a ty mi tu piszesz, że się będzie zmieniał! NIE! Tak jest ładnie! Takie emocje to tylko Harry na tym zdjęciu może przekazać :D
  I rozdział świetny. Oczywiście. ;)
  xx

  OdpowiedzUsuń
 114. Wszystko jedno czy są wcięcia czy entery xDD Możesz zostawić tak jak jest :)) Boże ale się jaram hfudsgfgudsjygfyjgdgfy <3

  OdpowiedzUsuń
 115. zapowiada się świetnie! już nie mogę się doczekać dalszych rozdziałów. a co do wyglądu tekstu-pisz jak Ci wygodniej, mi akurat nie robi to różnicy;p

  OdpowiedzUsuń
 116. O dobry Boże! To jest wspaniałe! Kocham, kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Już nie lubię Jamesa, kim on do cholery jest?! Bo ma być z Harrym i koniec kropka.

  @Vicky_Ula_P

  OdpowiedzUsuń
 117. Lepiej jest tak jak teraz z tymi akapitami. ;)) Ale strasznie się cieszę że już pierwszy rozdział i nie mogę sie doczekać nexta. :D

  OdpowiedzUsuń
 118. OMG OMG OMG bosz <3
  taki cudowny! <3
  Bo ma być z Harrym a nie z jakimś James'em romansuje xD
  do next'a <3
  love u! <3

  OdpowiedzUsuń
 119. Kurwa tak czekałam na ten rozdział ! <3  Lov ju soł macz <3

  OdpowiedzUsuń
 120. OMG BO NA STUDIACH OMG JAMES OMG
  BOŻE, AAAAAAAAAAAA
  PRZEZ TE FF JESTEM NIESTABLINA EMOCJONALNIE
  ALE SIE BĘDZIE DZIAŁO

  OdpowiedzUsuń
 121. Mi się bardziej podobało to bez wcięcia, to było takie Darkowe. Za dużo zmian jak na raz! Hah
  Ale oczywiście zrób jak uważasz. No piękny jest ten wygląd, ale nie ukrywam, że twarz Harry'ego trochę mi przeszkadza w czytaniu.
  Tłumaczenie świetne jak zawsze!

  A JEŚLI CHODZI O ROZDZIAŁ TO BzsdrHBZTHH
  JEZU, TO SIĘ WSZYSTKO TAK ZMIENIŁO, JAKBYM CZYTAŁA INNE FANFICTION
  JA NIE CHCĘ ŻADNEGO JAMESA!! ;CCC
  Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału! @YRwildestdream

  OdpowiedzUsuń
 122. O BOŻE ! ;O Bo z jakimś Jamesem? NIEEEEEEEEE !
  Harry ! Gdzie Ty jesteś?! Niech On się już pojawi w opowiadaniu :D
  9 MIESIĘCY ?! MAtko to tak dużo czasuuu .
  Nie mogę się doczekać, aż Oni się spotkają..
  Pisz tak jak jest Ci wygodniej, dla mnie dobrze się czyta i tak i tak :). Do następnego, pozdrawiam. xx

  OdpowiedzUsuń
 123. O M G Nareszcie jest <3
  według mnie bez wcięcia było lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 124. Wygląd bloga jest super i wgl, nawet nie wiesz jaką mi radość sprawiłaś dodając rozdział, njkasjfercfbewrfbh Bo jest blond hahahah ciekawe jak ona wygląda bo jakoś trudno jest mi to wyobrazić xD Czy ona ma chłopaka tego James'a? Czy to tylko jakiś facet któremu się podoba?

  OdpowiedzUsuń
 125. jkvdfhgjgfhkdtfghyjkvnsogjhoetrihu, OMG!
  Zatyka mnie normalnie.
  1. Bo jest na studiach i to na dodatek minęło 9 miesięcy od ostatnich wydarzeń.
  2. Czy ona spotyka się z jakimś Jamesem? To niemożliwe, ona będzie z Harrym wszyscy będą hepi i wgl.
  3. Nie mogę się już doczekać, aż wreszcie pojawi się tu Harry, bo wiadomo, z nim jest najlepiej.
  4. a. Teraz strona techniczna: to jak piszesz: czy od wcięcia czy bez to dla mnie bez znaczenia, bo dla mnie każdy sposób jest zajebisty.
  b. Wygląd bloga jest rewelacyjny.
  c. Czytanie w czasie teraźniejszym również jest bardzo ciekawe, a tak wgl to ty to po prostu zarąbiście tłumaczysz więc jakby nie było to i tak będzie zawaliście.
  no i to chyba tyle jgfierguhiuhdfkgeorughy rozdział jest zawalisty.
  Kocham Cię za wszystko i dziękuję z całego serca <3
  @mysweetloouis

  OdpowiedzUsuń
 126. właśnie zbieram się z podłogi... ta część jest genialna! nie mogę się już doczekać aż znowu pojawi się Harry :) jejciu oby oni znowu byli razem... tak wogóle to to tło strasznie mi się podoba :D wcięcia w akapitach... jak chcesz :) to twój wybór :) oby tylko pojawiały się części :D jesteś kochana <3
  Mrs.Horan

  OdpowiedzUsuń
 127. aaaaaaa, w końcu przeczytałam, Bo już na studiach <3 nie mogę się doczekać Harrego aww świetne tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 128. Super :) Bo na studiach!!! Nie mogę się doczekać tego, gdy Harry się pojawi . Czekam na next :D !!!! / Wera :))

  OdpowiedzUsuń
 129. NARESZCIE !!!
  <33333333333333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 130. Jejciu, już się nie mogłam doczekać tego rozdziału i kiedy się w końcu pojawił to rzuciłam wszystko i zaczęłam czytać<33333 kocham :DD

  OdpowiedzUsuń
 131. AAAAAA. A KUŹWA PISZ JAK CHCESZ. TREŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA. PS. NIE WIEM CZEMU, ALE JAMES SKOJARZYŁ MI SIĘ Z JAMESEM OD CHILLSA I DOPIERO PO CHWILI SKAPŁAM SIĘ, ŻE CZYTAM DARKA, A NIE SORRY TERAZ JUŻ KONOCKOUT, I ŻE TO BO, A NIE RE. XD MÓJ OGAR ŻYCIA. NIE NIC. HAHAHA. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE MAM NADZIEJE, ŻE HARRY ZA NIEDŁUGO SIĘ POJAWI. MOŻE NAWET ZGWAŁCIĆ BO CZY CUŚ, ALE NIECH SIĘ POJAWI. <3 CZEKAM. KOCHAM. PRÓBUJE NAWIĄZAĆ KONTAKT Z MOIM MÓZGIEM. BAJO KOCHANA. <3 /O.

  OdpowiedzUsuń
 132. CZaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaDDDDDDDDD <3


  OjufskjhkjafhkfhkfhkafhkaHFLkiHLKEF
  kocham <3
  Przeraża mnie ten james.. choć go jeszcze nie ma.. :o


  Chcę Harold'a.! <3
  NOW.


  Dziękujemy Ci :* xx

  OdpowiedzUsuń
 133. Podoba mi sie twoje tłumaczenie <3
  dziekumy ci ,ze dla nas tłumaczysz i nie za bardzo podobają mi sie te wcięcia..

  OdpowiedzUsuń
 134. Idealne. IDEALNE! Harry musi się niedługo pojawić, bo zabiję. XD

  Wiesz jak bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że jest druga część. O. MÓJ. BOŻE. Wolałabyś tego nie widzieć. Kocham Cię, kocham to jak tłumaczysz i to, że się nie zniechęciłaś aż do teraz. No i buzi, kochanie. Życzę Ci spokoju w tłumaczeniu. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I, że trafiłam na Dark'a przez google grafikę. O, gdybym wtedy nie wpisała Harry Styles nigdy nie dowiedziałabym się, że ktoś tak wspaniale tłumaczy!

   Usuń
 135. Bo blondyną? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jestem ciekawa jasntkatudetudentka spotka Harry'ego. Tęsknie za DARK Harrym!
  Czas teraźniejszy jest dla mnie dosyć irytujątym, ale dam radę. Odnośnie akapitów to pisz jak Ci wygodniej :)
  Jak praca?

  OdpowiedzUsuń
 136. Zajebiste nie mogę się doczekać kolejnej częsći ale wolałam jak pisałas samym enterem i od razu z tymi wycięciami jako dziwnie ale zajebisty rozdział nie mogę się doczekać następnego :D

  OdpowiedzUsuń
 137. BOSKI :* czekaam aż się doczekałam

  OdpowiedzUsuń
 138. Ja wolę tak jak było czyli bez tych wcięć :3 @Elissabetthh x Rozdział super <3

  OdpowiedzUsuń
 139. Nie mogę doczekać się następnego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 140. Wcięcia w tekscie BARDZO ulatwiaja pisanie, wiec nie zmieniaj plisssss A tak z ciekawosci to czym sie zajmujesz? W sensie jaka masz prace?? :P

  OdpowiedzUsuń
 141. Od myślników najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 142. o mój boże wygląd jest genialny i wgl jestem super zajebiście szczęśliwa że autorka uraczyła nas nowym rozdziałem tak szybko bo wcześniej raczej jej to nie wychodziło.
  czytam czytam i takie wtf co jak to bo na studiach jak długo mnie tu nie było lol
  i wgl kim jest ten james? już go nie lubie haha HARRY I NEED YOU HERE

  OdpowiedzUsuń
 143. więc ja krotko i na temat bo nawet nie sądze ze chce ci się to czytac ale prosze wes pisz jak na starych blogach! Bez wcięc i w czasie przykładowe słowa bo nw jak to okreslic ;) „załozyłam” a nie „zakładam” prosze bo to mnie strasznie irytuje i niewygodnie się pisze...
  A co do KNOCKOUT-tooooo.... Aaaaaa wkoncu!!!!! XD zesrałam się ze szczęscia i serio swietnie tłumaczysz ;)
  Tina

  OdpowiedzUsuń
 144. sry zamiast pisze powinno byc czyta ale myslałam o tym jak ty to piszesz i samo sie napisało XD ja jeszcze jestem z dark więc „wierna fanka” ze mnie ;) serio jestem twoją fanką :*
  Tina

  OdpowiedzUsuń
 145. KOCHAM TO <3
  Co do tych akapitów to jest fajnie, mi przynajmniej się podoba ;)
  Tylko ta biała czcionka na czarnym tle strasznie razi :/

  OdpowiedzUsuń
 146. Bo jest blondynka?!
  Bo poszła na studia?!
  Jaki James ?!
  Tyle zmian hahaha <3
  Czekam na kolejne rozdziały.
  Dziękuje ze tłumaczysz to ff :)

  OdpowiedzUsuń
 147. Ogólnie to tło strasznie boli xDDDDD
  ALE JEZU TAK SIĘ JARAM 2 CZĘŚCIĄ ŻE IOSJIOEVOENIO XDDDDDD
  Kocham Cię ♥

  OdpowiedzUsuń
 148. OMG TAK SIĘ JARAM <3 miałam jednak cichą nadzieję, że Harry pojawi się już w pierwszym :p

  OdpowiedzUsuń
 149. O boże , to takie świetne. Jeszcze nie czytałam o Jamesie, ale już go nie lubię.

  OdpowiedzUsuń
 150. posikałam sie..

  OdpowiedzUsuń
 151. ja bym prosiła bez wcięć, ;3 albo tylko od entera bo jakoś nie wygodnie się czyta, genealnie rozdział super, cieszę sę że tłumaczszy <33 lovki kiski forevki

  OdpowiedzUsuń
 152. Doczekałam się upragnionego rozdziału :) jest genialny , nie moge sie doczekać spotkania Bo z Harrym <3 Oni muszą być razem i koniec :) Ja bym prosiła bez wcięć ale od entera :) Tak sie lepiej czyta ^^ Do zobaczyska

  OdpowiedzUsuń
 153. jejku rozdział jest krótki ale świetny ja normalnie ryczę nie wiem dlaczeog ale normalnie rycze no kurwa jak to ona nie jest z nim do huja ! jak do siebie nie wrócą na każdym rozdziale będę chyba wodospady łez wylewać C:C:C:C:C:
  a w sposób w który tłumaczysz jest fajny,mi pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 154. boze znowu bede miała depresje bo to jest tak idealne:(
  @jelenawings

  OdpowiedzUsuń
 155. o boze o boże
  pierwszy rozdział iduhyghwjkdhgedjd
  strasznie się zmienił styl pisania :o ale mi sie podoba xd
  Bo na studiach aww :3

  OdpowiedzUsuń
 156. O mój Boże nareszcie nie mogłam się doczekać. Awww... Kim jest James? Kiedy będzie Harry? Haha o Boże Kocham. Ja chce następny. Nie mogę już się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 157. Wolę bez akapitu ale wybór należy i tak do ciebie. Ja się nie przyczepiam do tego. Co do Knockout, no cóż jest okej jak na pierwszy rozdział. Bo na studiach, fajnie. Ale żeby nie było tak kolorowo to powiem ci, że czuję różnicę "w klimacie" opowiadania w porównaniu do Darka. Nie chodzi mi o zmianę czasu pisania ale o.... hmmm no nie wiem jak to konkretnie określić, jest tak jakoś inaczej. Bo się zmieniła i to sprawia, że fanfic jest inny. Nie gorszy ale inny. A ja tęsknię za nastrojem jaki był w Darku. Ale to tylko moje takie przemyślenia.
  A i bardzo ale to bardzo brakuje mi Styles'a. Mam nadzieję, że wróci na poważnie do boksu i będzie troszeczkę niebezpieczny haha.
  Pozdrawiam, Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 158. możesz robić wszystko, ale NIE ZMIENIAJ TEGO TŁA! :)

  OdpowiedzUsuń
 159. o matko matko matko już mi tu Harrego dawać bo nie wytrzymam :D tak sie ciesze że to już sie pojawiło <3 do następnego :*
  z wcięciami czy bez mi to tam obojętne jak Tobie wygodniej ;p

  OdpowiedzUsuń
 160. O kurwa posrałam się *__* jejku cudowny już nie mogłam się doczekać a tu nowy :) Kim jest James? Czekam na Harry'ego <3 Świetnie tłumaczysz
  @glamphofie

  OdpowiedzUsuń
 161. OOOOOO kurczeee!!!!! czekam na więcej! <3

  PS. Akapity są ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 162. NEXT jezus maria błagam! XD
  p.s. Wcięcia! :D

  OdpowiedzUsuń
 163. BOŻE KOCHAM TO
  JESTEM SAMA W DOMU I LEŻĘ CHORA W ŁÓŻKU, ALE DRUGA CZĘŚĆ DARKA TO DLA MNIE ZA DUŻO EJUIHFWEIUW
  BOŻE TAK DUŻO SIĘ ZMIENIŁO JARAM SIĘ RAZEM Z TOBĄ BOŻE BOŻE BOŻE EIWUHFIEUWHF

  OdpowiedzUsuń
 164. Niedawno sie zastanawiałam kiedy będzie 2 część, wchodzę i takie wow *.* Bo na studiach o.o czekam na następnyyyy hyhy xD

  OdpowiedzUsuń
 165. o żesz kurwa! Rycze ze szczęścia jak pojebana asdfdgfjhjj mają być ze sobą! kocham was sdfghjjhf Idę umierać *-* ♥

  OdpowiedzUsuń
 166. o żesz kurwa! Rycze ze szczęścia jak pojebana asdfdgfjhjj mają być ze sobą! kocham was sdfghjjhf Idę umierać *-* ♥

  OdpowiedzUsuń
 167. jezu co za James boziu hahaahh kocham to ff. HARRY I BO MUSZĄ BYĆ RAZEM BO INACZEJ SIĘ ZABIJĘ:) dodaj nowy rozdział, nie wytrzymam chyba

  OdpowiedzUsuń
 168. O MÓJ KURWA BOŻE!!!
  no ja chyba walne, jezu jak ja sie nie moge doczekać kolejnego rozdziału :))

  OdpowiedzUsuń
 169. Bo na studiach, omg. *o*
  Moje życie wreszcie znów jest pełne, bo dalsze losy Harry'ego i Bo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 170. OMFG OMFG OMFG! strasznie się jaram, mega suivujwiucfirefirfi ogólnie wole tamten styl pisania, ale mam nadzieje, że przyzwyczaję się do tej zmiany czasu :D I wiesz co, pisz tak jak na poprzednich blogach bez tego wcięcia, tak będzie łatwiej się chyba czytało... omfg omfg nie dam rady, nie dotrzymam do następnego <3 TEN WYGLĄD BLOGA >>>>>>>>>>>>>> HARRY NA NIM >>>>>>>>>>>> JA PIERDOLE NIE DO OPISANIA <3 :D CAŁY CZAS JAK CZYTAŁAM TO ROZPRASZAŁAM SIĘ HAZZĄ Z BOKU *.* ogólnie podsumowując: UMARŁAM! *.* I DOBRZE MI Z TYM <3
  ps: ale ze mnie pokemon o.O no, ale cóż :D
  /Justin_xxo

  OdpowiedzUsuń
 171. ooo jak cudownie , nic nie mogło mnie bardziej uszczęśliwić :D :*

  OdpowiedzUsuń
 172. OMG SJUSGYAUAHS NO GENIALNIE *O*
  już nie lubie tego Jamesa ugh po co jakiś koleś ? :( Harry jedź mu wpierdolić :( Omg czekam aż Harry się pojawi sdjushdyunbsj taki zawał gwarantowany ojejciu jaram sie :)
  Co do szablonu to wszystko w porządku <3 A wcięcia są nie potrzebne, lepiej się czyta bez według mnie.
  DZIĘKUJE ŻE TŁUMACZYSZ, JARAM SIE TAK SAMO JAK TY , KOCHAM CIE <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Bo jako studentka huhu :> Zawsze będę sobie ją wyobrażać w takich włosach jakie miała..a będzie zwiastun do drugiej części ?

   Usuń
 173. Myślę że lepiej od entera :D
  OMG ndcebheeeejffebhjebshfnwerhdkweryfhdjefwjdebhfjksvsnjdexebheddbhdednjdhjndjnhd JAKI JAMES!?!?!?!? HARRY MA TU BYĆ! XD + chce już następny ;c

  OdpowiedzUsuń
 174. Rozdział fajny, ale ja nienawidzę takiego czasu jeżeli chodzi o opowiadania, przemieniam sobie od razu czytając, co jest męczące i zniechęca do czyttania :(

  OdpowiedzUsuń
 175. Już nie lubię tego James'a lmao

  OdpowiedzUsuń
 176. pisz tak jak wcześniej tzn. bez tego wcięcia :) jest to przyjemniejsze dla oczu, przynajmniej moich :)

  OdpowiedzUsuń
 177. OMG3WREFOM
  BO NA STUDIACH? WHUT, A GDZIE HARRY? CO TO ZA JAMES??? MAM NADZIEJĘ, ŻE SZYBKO SIĘ ULOTNI, ALBO ŻE HARRY STALKUJE BO MROFGTNERFGD W OGÓLE GDY CZYTAŁAM TEN ROZDZIAŁ TO NA POCZĄTKU MYŚLAŁAM ŻE BO POSZŁA DO ZAKONU I ZOSTAŁA ZAKONNICĄ, NO BO TO 'SPÓŹNIĘ SIĘ DO SEMINARIUM' BYŁO PODEJRZANE. LMAO
  OK. BO NA STUDIACH, A HARRY? CO Z NIM???? RKMGREFGDV CHCĘ NOWY ROZDZIAŁ *-* ZNACZY OGÓLNIE TO ZAWSZE CHCĘ ALE TERAZ TO TAK BAAAARDZO
  SORY ZA CAPSA, TE EMOCJE XD

  OdpowiedzUsuń
 178. Awwwwwwwww skjhfcbzhsfvsjzhcvkxzjvkxnvj !!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM !!  Moim zdaniem lepiej jest bez wciec, tak jak bylo wczesniej :) xx

  OdpowiedzUsuń
 179. Jak ja kocham to opowiadanie ;).Dziękuję za to że tłumaczysz, a co do akapitow do chyba wolałabym tak jak było wcześniej, ale oczywiście rób tak jak ci wygodnie:).Pozdrawiam Kamila ♥

  OdpowiedzUsuń
 180. Świetny rozdział! ♥ Już sobie wyobrażam co tam będzie się dalej działo. ;3
  Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział dlatego mam nadzieję , że to długo nie potrwa ! A jeśli chodzi o te akapity to zostaw tak jak jest skarbie . xx

  OdpowiedzUsuń